Yapı kredi’den Şubesiz Bankacılık Atağı: Nuvo

Yapı Kredi, “Bankacılıkta kolaylığın adı Nuvo, Nuvo’da formalite yok.” sloganıyla tanıttığı Nuvo dijital bankacılık sistemi ile  “Şubesiz Bankacılık” alanına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Dijital Bankacılık alanında Enpara‘dan sonra başlayan “Şubesiz Bankacılık” serüveni Yapı Kredi ile devam ediyor. Nuvo adını verdiği bu sistem ile hali hazırda Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kullanıcılar kartlarını bu sisteme tanımlatarak kartlarına ait “hesap işletim ücreti, bankacılık işlemleri için işlem ücreti” gibi işlemlerden ücretsiz faydalanabiliyor. Banka müşterisi olmayanlar da yine bu sisteme dahil olabiliyor.

Nuvo Nedir?

Nuvo’da sahip olacağınız hesaplar için hesap işletim ücreti ödemeyeceksiniz. Yapacağınız bankacılık işlemleri için işlem ücreti ödemeyeceksiniz. Vadeli mevduat hesaplarınızda yapacağınız birikimleriniz için en iyi faiz oranına sahip olursunuz. İndirimli kart aidatı ücretleriyle fırsatlarla dolu World dünyasından faydalanırsınız.

Nuvo’da, Nuvo Öğrenci, Nuvo Genç Çalışan ve Nuvo Klasik olmak üzere 3 çeşit kart bulunuyor.  Yaş aralığı, eğitim durumu ve çalışıp çalışmadığınıza göre belirleyip alabileceğiniz bu kartlardan size en uygun olanı seçebiliyorsunuz. Bu Kartları da ister Nuvo TLcard isterseniz de Nuvo Kredi Kartı olarak talep edebiliyorsunuz.

Nuvo Öğrenci Kart

Play kart dünyası avantajlarından faydalanırsınız. Paranızı yüksek faiz oranlı vadeli mevduat hesabında değerlendirirsiniz. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Hesabınıza gelen havalelerden ücret alınmaz. Size özel alışveriş ve Nuvo kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Nuvo Genç Çalışan Kart

Paranızı yüksek faiz oranlı vadeli mevduat hesabında değerlendirirsiniz. Nakde sıkıştığınızda indirimli esnek hesabının avantajlarından yararlanırsınız. Alışverişlerinizde ve harcamalarınızda Worldpuan kazanma avantajınız olur. World Gold karta indirimli sahip olursunuz. Para transferleriniz, fatura ödemelerinizden ücret alınmaz. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Bireysel ihtiyaç ve taşıt kredilerinizde indirimli dosya masrafından faydalanırsınız. Size özel alışveriş ve Nuvo kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Nuvo Klasik Kart

Paranızı yüksek faiz oranlı vadeli mevduat hesabınızda değerlendirirsiniz. Nakde sıkıştığınızda indirimli esnek hesabınızın avantajlarından yararlanırsınız. Alışverişlerinizde ve harcamalarınızda Worldpuan kazanma avantajınız olur. World Gold karta indirimli sahip olursunuz. Para transferleriniz, fatura ödemelerinizden ücret alınmaz. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Size özel alışveriş ve Nuvo kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

yapi krediden subesiz bankacilik atagi nuvo 2 Yapı krediden Şubesiz Bankacılık Atağı: Nuvo

Nuvo Kampanyaları

Güncel Nuvo kampanyaları için bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Benim ilgilimi en çok çeken kampanyası “Nuvo’luya 4 Alışverişten 1’i Bedava!” olan kampanya. Yapı Kredi, bana göre en çok müşteriyi de bu kampanya ile toplayacaktır. Kısaca özetlersek en az 4 ayrı alışveriş yapıyorsunuz, bu 4 alışverişten 1 tanesinin miktarı bir sonraki ay hesabınıza TL olarak iade ediliyor.

Kampanya detayları ise şöyle:

Caddede, internette, plajda, sokakta, her nerede olursan ol Nuvo bu yaz hep senin yanında! Tam senlik banka Nuvo’nun banka kartı Nuvo TLcard ile yapacağın her 4 alışverişten 1’i bedava! Nuvo’lu olmak çok kolay, hemen Nuvo’ya geç, Nuvo’nun fırsatlarla dolu dünyası ile tanış!

Kampanya Koşulları

“4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için Nuvo TLcard ile her ay en az 4 alışveriş yapılması gerekmektedir.
Kampanya koşullarını yerine getiren müşteriler her ay en fazla 50TL alışveriş iadesi alabilirler.
Alışveriş iadeleri, harcama yapılan ayı takip eden ay içerisinde Nuvo hesabına aktarılacaktır.
İptal, iade işlemleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
İndirimden faydalanabilmek için yükleme tarihinde Nuvo TLcard’ın açık olması gerekmektedir.
Nuvo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Gelen Aramalar:
nuvo nedir
nuvo
nuvo kart nedir
NUVO YAPI KREDİ
yapi kredi nuvo
nuvo faiz oranları
Nuvo yapıkredi
Nuvo kart
yapı kredi nuvo internet bankacılığı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir