TTNET’ten Şahan Gökbakar’lı İnternet Atağı

TTNET’in yeni internet kampanyaları için ekran yüzü olan Şahan Gökbakar, Aytek (I-Tech) karakteri ile karşımıza çıkıyor. “İnternet dünyasında çok acayip şeyler olacak! Çok yakında..”  Sloganıyla ilk reklamı yayınlanan kampanya için detaylar henüz netlik kazanmadı.

Geçen hafta Türk Telekom’dan Tekno Tekir atağı gelmişti ve o da Aytek karakteri gibi TV’lerde yayınlanıp merak uyandırmıştı. Bu fikir tutmuş olmalı ki aynı strateji TTNET kampanyası için de kullanıldı.

Önümüzdeki günlerde kampanya detaylarına ulaştıkça sizleri bilgilendireceğim.

GÜNCELLEME [03.03.2014]

TTNET. kampanya detaylarını yavaş yavaş açıklamaya başladı. Bu metinde ve videoda karakterlerden bahsediliyor ve TTNET aracılığı ile neler yapılabileceğinden bahsediliyor. Reklam metnini okuyabilir, paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

İnternet sevdası yüzünden sevgilileri tarafından terk edilen I Tech (33) çareyi kendi sevgilisini oluşturmakta buldu.

Akıl almaz olay İstanbul’da gerçekleşti. Bir türlü aşkta aradığını bulamayan genç adam bu kötü gidişe bir son vermek amacıyla kendi sevgilisini oluşturmak için kolları sıvadı. Kendini TTNET laboratuvarına kapatan I TECH, burada internetin tüm gücünü kullanarak istediği özelliklerde bir kız arkadaş icat etti. NETTA adını verdiği yeni kız arkadaşının tıpkı I TECH gibi her işini internetten hallediyor oluşu gözlerden kaçmadı.

I TECH yaptığı basın açıklamasında “yıllardır hayallerimde olan kadına kavuştum. Artık gönül rahatlığıyla her işimi internetten halledebilir, bu tutkumu sevdiğim kadınla paylaşabilirim. Hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım.” dedi.

Gelen Aramalar:
ttnet aytek
ahan gkbakar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir