Dijital Bankacılıkta Son Nokta: Enpara

“Şube yok, masraf yok, o bakımdan faizi çok” sloganıyla dijital bankacılık alanında hayatımıza giren Enpara.com, 1. yılını 110 bin müşteriye ve 3 milyar TL’yi aşan mevduat hacmine ulaşarak geride bıraktı.

Türkiye‘nin dijital kanallar üzerinden hizmet veren ilk ve tek bireysel bankacılık uygulaması olması sebebiyle özellikle benim gibi ‘bankaya git, sıraya gir, işlemi yap, hatta yapama sonra beyefendi şu an sistemlerde arıza var daha sonra gelin‘ gibi vakit kaybı yaratacak işlemleri sıfıra indirdiği için bu kartı alma ihtiyacı duymuş ve Ekim 2012’de lansmanı yapıldığında hemen başvurmuş ve kısa sürede kartıma kavuşmuştum. 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Yemeksepeti ödemelerine %20 iade dışında pek kampanyası yoktu, ta ki kuruluşunun 1. yılı şerefine fevkaladenin fevkinde bir kampanyaya imza atana dek.

ENPARA İLE MOBİL UYGULAMALAR VE DİJİTAL OYUNLAR %50 İNDİRİMLİ!

Mobil uygulama mağazalarından satın alacağınız uygulamalar ile Steam gibi dijital oyun indirme platformlarından yapacağınız harcamaların %50’sini Enpara hesabınıza iade ediyor. 2014’ün sonuna kadar devam edecek bu kampanyada aylık maximum 25 TL, kampanya boyunca ise en fazla 300 TL iade kazanılabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için Apple ID, Google Wallet, Facebook ya da Steam hesabınıza öncelikle Encard’ınızı tanımlamanız gerekir. Ardından iTunes, App Store, Google Play, Facebook ve Steam üzerinden 31/12/2014’e kadar Encard’ınızla aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız tüm alışverişlerinizin %50’si bir sonraki ayın en geç 3. iş gününe kadar iade edilir.

Kampanya Detayları:

* Kampanya tarih aralığı 01/01/2014 – 31/12/2014’tür.
* Kampanya sadece iTunes, App Store, Google Play, Facebook ve Steam’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
* 1 Mart 2014 tarihinden itibaren yapılan Steam harcamaları kampanyaya dahil edilecektir.
* Diğer ödeme sistemleri (ör: PayPal) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
* Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir. Ay boyunca yapılan alışverişlere ait iadeler bir sonraki ayın en geç 3. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.
* Kampanya Encard ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Eğer aynı hesaba bağlı birden fazla kartınız varsa, alışveriş sırasında * Encard’ınız ile ödeme yaptığınızdan mutlaka emin olun.
* Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız yeterli. Müşteri değilseniz hemen başvurun, Enpara.com fırsatlarından siz de yararlanın!

Güncelleme: 07.01.2014

Gelen Aramalar:
enpara dviz
en para nokta com

1 Comment

  1. Ahmet

    02/01/2014 at 22:34

    Enpara %20 iade kampanyası gerçekten süperdi, yeni kampanyaların takipçisiyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir